Moet ik of wil ik: een wereld van verschil

Ik werkte al langere tijd aan een app, maar dat liep niet zoals ik hoopte. Het verschil tussen “ik moet” en “ik wil” heeft mijn mindset echt veranderd.

Mijn app kwam maar niet af

Enkele maanden geleden was ik bij jouw leiderschapsevent 'Succes Zonder Stress' op een mooie locatie in Nijmegen, georganiseerd door Fit For Thought, samen met tientallen andere ondernemers. Het was een ontzettend leerzame, maar ook confronterende ervaring.

We werden uitgedaagd om niet alleen onszelf, maar ook elkaar scherp te houden door te sparren en open te zijn over onze zakelijke uitdagingen. Dit was soms best lastig, maar ook ontzettend waardevol.

Als ondernemer ben ik al een tijdje bezig met het ontwikkelen van een app genaamd 2rememberme, naast mijn bedrijf SmartMatch. Het liep echter niet zoals ik had gehoopt.

Moet ik of wil ik?

Jij, Margriet, hebt me op een bijzondere manier geholpen om mijn denkpatronen te doorbreken. Je wees me bijvoorbeeld op het subtiele maar belangrijke verschil tussen zeggen "ik moet de app afmaken" en "ik wil de app afmaken". Die twee woorden maken een wereld van verschil! Het klinkt simpel, maar het heeft mijn mindset echt veranderd.

Je staat bekend als een doorbijter, en dat ben je zeker! Dat maakt je juist zo effectief. Je weet precies wat je zegt en wanneer je iets moet aanscherpen. Je weet hoe je me moet uitdagen en confronteren, wat me uiteindelijk verder helpt.

Tijdens het event was het duidelijk zichtbaar hoe ondernemers die al langer met jou werken, zich veel verder ontwikkeld hadden. Sommigen waren zelfs speciaal voor jou naar dit evenement gekomen, niet alleen om hun kennis op te frissen, maar ook om anderen te laten zien hoeveel ze al bereikt hadden.

Dankzij dit event heb ik niet alleen een nieuwe focus voor mijn app gekregen, maar ook waardevolle inzichten opgedaan die me verder hebben geholpen in mijn onderneming. Het was een investering die zich absoluut heeft terugbetaald!

Dexter Hardeveld & Margriet Taams: testimonium FFT-leiderschapsevent 7 juni 2024
Dexter Hardeveld & Margriet Taams: testimonium FFT-leiderschapsevent 7 juni 2024

Dexter

 Hardeveld

SmartMatch
Ondernemer

Net als Dexter ontspannen uitblinken?

In een gratis Uitblinksessie van 30 minuten met Margriet krijg je glashelder hoe je op topniveau presteert zonder roofbouw.